продам квартира

місто Київ
3'285'000 ГРН
69597 за м2
Код: 923796030
Поверх: 8 із 9
Площа: 47.2 м2
Кухня: 7.7 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 23 травня
Солом'янський; Двокімнатна на Гавела; Двокімнатна квартира на бульварі Вацлава Гавела, 5В. Поверх 8. Жилий стан. Поруч парк Орлятко. Дитячий садочок видно з вікна. До метро Шулявка 5 хв, Політехнічна 10 хв пряма маршрутка. Кімнати по 17 і 12,3 кв.м. Кухня 7,7 кв.м. Роздільний санвузол. Вана 2 кв.м. Вбиральня 1,2 кв.м. Засклена лоджія 3 кв.м. Є невеличкий гардероб. Буде доступна до заселення з вересня 2026.