продам квартира

Дніпропетровська область ,  місто Дніпро (Дніпропетровськ)
Показати на карті
132'000 EUR
1552 за м2
Код: 919570331
Поверх: 1 із 10
Площа: 85 м2
Кухня: 15 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 23 травня
Соборний; Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Салют, ремонт, меблі, закрита територія; Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Салют, ремонт, меблі, закрита територія, поруч річка Опис: Продам 3-кімнатну квартиру в ЖК «Салют», бульвар Слави 2А, м. Дніпро. Квартира на 1 поверсі 11-поверхового будинку. Загальна площа — 85,7 м², житлова — 71,7 м². Квартира з якісним ремонтом, продається з меблями та технікою — можна одразу зайти і жити. • Закрита територія, охорона • ОСББ • Доглянутий двір, сучасний будинок • Поруч АТБ, Сільпо, магазини, школи, садки • Поруч набережна, річка, коса — чудове місце для прогулянок • Зручна транспортна розв’язка Квартира ідеально підходить для комфортного життя. З ріелторами не працюю. Писати краще у Viber.