продам квартира

Кіровоградська область ,  місто Кропивницький (Кіровоград) , вул. Шевченка
Показати на карті
35'000 USD
813 за м2
Код: 213023182
К-ть кімнат: 1
Поверх: 2 із 3
Площа: 43 м2
Житлова площа: 20 м2
Кухня: 9 м2
Ванні кімнати: 1
Балкони: 1
оновлено: 15 травня
Продаж 1-кімнатної квартири; Продаж 1- кімнатноі квартири на Соколівці - Загальна площа 43 кв.м., кухня - 9 кв.. - 2/3 поверх -Індивідуальне газове опалення - Санвузол суміжний -Зроблений косметичний ремонт -Дуже великий балкон та кімната , гарна кухня -Квартира дуже тепла , металопластикові вікна ТОРГ №213-023-182 Безкоштовне розміщення оголошень більш як на 50 рекламних майданчиках. (для власників нерухомості). Допомога з продажем Вашої любої нерухомості, підбір будинку, квартири, комерційної нерухомості на Ваш бюджет і з Вашими побажаннями. Здамо швидко та вигідно в оренду нерухомість, як житлову так і Повний юридичний супровід угоди!!! Вивіз комунальних служб. Допомога з документами.