продам квартира

Кіровоградська область ,  місто Кропивницький (Кіровоград) , вул. Преображенська 88
Показати на карті
33'000 USD
942 за м2
Код: 213082666
К-ть кімнат: 1
Поверх: 2 із 5
Площа: 35 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 15 травня
Кропивницький, Катранівка, вул. Преображенська,; Затишна тепла квартира з хорошим ремонтом (рівні стіни, підлога ламінат). 5хв до центра. Біля дому АБТ. Поруч садочок, школа, дитяча обласна лікарня, магазини, ринок, зупинка транспорту. Загальна площа: 35.57 Кімната: 18.8 Кухня: 7.3 Ванна: 3.2 Комора: 1.3 Коридор: 4.1 Записуйтесь на перегляд вже сьогодні. Допомога з продажем Вашої любої нерухомості, підбір будинку, квартири, комерційної нерухомості на Ваш бюджет і з Вашими побажаннями. Повний юридичний супровід угоди!!! Вивіз комунальних служб. Допомога з документами. № 213-082-666