продам будинок

Кіровоградська область ,  місто Кропивницький (Кіровоград)
Показати на карті
79'999 USD
79 за м2
Код: 22445233
Поверх: 2
Площа: 1000 м2
Земельна ділянка: 10 сот
оновлено: 15 травня
Продаж будинку район Некрасівка; Р-он Аеропорт Автовокзал, Некрасівка. Гарний будинок з відмінним місцем розташування та розвинутою інфраструктурою. Земельна ділянка 9 соток. В будинку на 1 поверху кухня, прохідні 2 кімнати та велика зала, на 2 поверху 3 окремі кімнати. ТОРГ ПРИСУТНІЙ РЕАЛЬНОМУ ПОКУПЦЕВІ. Документи - спадщина.. Кількість кімнат: 6; Тип будинку: Будинок;