продам будинок

650'000 ГРН
5416 за м2
Код: 923319981
К-ть кімнат: 4
Поверх: 3
Площа: 120 м2
Земельна ділянка: 5 сот
оновлено: 14 травня
Трьох поверховий дім до якого потрібно прикласти руки; Потрібно прикласти руки, в домі є інтернет, вода, каналізація, та інтернет, детальніше по телефону 120квадратів не рахуючи цоколь, там гараж і підвал; кадастровий номер: Підлісна 30.а
Ключові слова: продам будинок