продам будинок

Закарпатська область Тячівський район,  село Новобарово
Показати на карті
38'000 USD
362 за м2
Код: 921792889
К-ть кімнат: 4
Поверх: 2
Площа: 104.7 м2
Земельна ділянка: 30 сот
оновлено: 15 травня
Продається будинок у с. Новобарово; Продається просторий будинок у селі Новобарово — чудовий варіант для комфортного проживання великої сім’ї або для тих, хто цінує простір, затишок і власну територію. Будинок загальною площею 104,7 м² має зручне планування та включає чотири кімнати, що дозволяє легко організувати житловий простір під будь-які потреби. Житлова площа становить 68 м², а кухня площею 14,1 м² стане центром сімейного життя та приємних зустрічей. Опалення комбіноване — газове та твердопаливне, що забезпечує комфорт у холодну пору року та можливість обирати оптимальний варіант обігріву. Власне водопостачання додає автономності та зручності у повсякденному житті. Під частиною будинку розташоване підвальне приміщення, яке можна використовувати для зберігання продуктів або господарських потреб. На території є прибудинкові споруди та сарай, що відкриває додаткові можливості для ведення господарства, облаштування майстерні або зберігання інвентарю. Окремої уваги заслуговує велика земельна ділянка площею 30 соток. Це ідеальний простір для садівництва, вирощування власної продукції, створення зони відпочинку чи навіть розвитку невеликого господарства. Тут достатньо місця, щоб реалізувати всі ідеї для комфортного життя на власній землі. Будинок розташований у центральній частині села, що забезпечує зручний доступ до всієї необхідної інфраструктури — магазинів, транспорту, навчальних закладів та інших важливих об’єктів. Це гарний варіант для тих, хто шукає поєднання простору, функціональності та вигідної локації. Будинок має великий потенціал і стане надійною основою для створення затишного сімейного гнізда. Для детальної інформації та перегляду — телефонуйте або пишіть. Агенція нерухомості «Хижка» — твій провідник на ринку Закарпаття. Ми не просто продаємо квадратні метри, ми знаходимо простір для життя, натхнення та успіху.