продам будинок

Львівська область ,  місто Львів
4'200'000 ГРН
70000 за м2
Код: 923240360
К-ть кімнат: 3
Поверх: 1
Площа: 60 м2
Земельна ділянка: 6 сот
оновлено: 14 травня
Шевченківський; Будинок у Львові на вул. Шевченка; Будинок у Львові на вул. Шевченка — готовий варіант для життя або інвестиції Продаж затишного будинку у Шевченківському районі Львова. Хороше розташування — поруч транспорт, магазини, школа та все необхідне для комфортного проживання. Будинок одноповерховий, з практичним плануванням: • 3 кімнати • кухня • санвузол • коридор Компактний та економний в утриманні. Ідеально підійде для сім’ї, літніх людей або під здачу в оренду. Локація: вул. Шевченка, (біля повороту на Брюховичі), Львів Телефонуйте для детальної інформації та огляду.