продам квартира

Черкаська область ,  місто Черкаси
Показати на карті
89'500 USD
1826 за м2
Код: 923188375
Поверх: 12 із 17
Площа: 49 м2
Кухня: 16 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 15 травня
Продам квартиру з авторським ремонтом у ЖК DIAMOND HALL; Квартира з авторським ремонтом у ЖК DIAMOND HALL. Продається стильна та простора квартирав самому центрі Черкас. Це ідеальний простів, де сучасний дизайн поєднується з повним технічним оснащенням.