продам квартира

Київська область Вишгородський район,  село Новосілки
Показати на карті
34'000 USD
515 за м2
Код: 923140940
Поверх: 12 із 14
Площа: 65.9 м2
Кухня: 14 м2
оновлено: 15 травня
Продам 2-кімнатну квартиру по переуступці в ЖК Нові Теремки; Продам 2-кімнатну квартиру по переуступці в ЖК Нові Теремки 4 черга, будинок 14, 12 поверх Площа: 65.9 м² Планування: 2 окремі спальні велика кухня-вітальня зручне сучасне планування для сім’ї Ціна: 34 000 $Можливий торг Продаж по переуступці від власника.ЖК активно будується, перспективний комплекс поруч з Києвом. За деталями — в приватні повідомлення / телефон.