продам квартира

Дніпропетровська область ,  місто Кривий Ріг
Показати на карті
1'188'000 ГРН
22000 за м2
Код: 922997661
Поверх: 6 із 9
Площа: 54 м2
Кухня: 8.1 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 14 травня
Саксаганський; Східний 2. Продається 2 кімнатна квартира. Є-оселя; 2 кімнатна квартира мебльована. Світла, тепла не кутова. Натяжні стелі, Лоджія зашита пластиком, засклена. Труби поміняні. Поруч озеро, парк "Щастя".