продам квартира

Київська область Вишгородський район,  місто Вишгород
Показати на карті
50'000 USD
2173 за м2
Код: 922878859
Поверх: 12 із 17
Площа: 23 м2
Кухня: 5 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 13 травня
Продам 1кімн. кв.в центрі Вишгорода від власника з євроремонтом, Є- оселя.; Продам 1 кімн. кв. в центрі Вишгорода в кращому ЖК Сіті парк.Квартира з єврорнмонтом, 5 років, один власник.Укомплектована меблями та технікою.Будинок з генератором, завжди є тепло і вода, ліфт при відключеннях енергії.Без комісії для покупця.Поруч з будинком вся міська інфраструктура, супермаркети- Сільпо, Фора ,АТБ, кафе, дитячі майданчики, школи та дитсадки.В пішій доступності набережна Київського моря . кети