продам квартира

Чернігівська область ,  місто Чернігів
Показати на карті
56'300 USD
680 за м2
1 / 4
Код: 919998715
Поверх: 8 із 10
Площа: 82.7 м2
Кухня: 33 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 02:52
Продам квартиру в ЖК Олександрівському. В заданому будинку; Продам квартиру 82,7 кв.м вже в заданому домі. В квартирі вже Встановленний опалювальний котел. Встановлені металопластикові окона і балконні блоки. Установлене прилади в обл. (холодная вода и электроэнергия). Встановлені вхідні двері. Проведені электричні измерения. Чеканка швів плиты перекритта. Монтаж стін (кремов газобетонных конструкций, присоединения санузла, ванн, рабочих стен кухонных и газобетонных перегородок автоклавного оборудования).