довгострокова оренда квартира

Івано-Франківська область ,  місто Коломия
Показати на карті
10'500 ГРН
187 за м2
Код: 922835140
Поверх: 1 із 1
Площа: 56 м2
Кухня: 20 м2
оновлено: 02:53
Здаєтьс квартира в оренду; Здається в оренду затишна 2-кімнатна квартира з окремими кімнатами. Квартира світла та простора, є всі необхідні меблі та техніка для комфортного проживання: дивани, шафи, кухонні меблі, плита, холодильник, ванна кімната у хорошому стані. У квартирі великі вікна, багато природного світла, тихий та спокійний район. Підійде для сім’ї, пари або студентів. Окремі кімнати Мебльована Є холодильник та плита Простора кухня Хороше транспортне сполучення За деталями та оглядом — телефонуйте/пишіть.