продам квартира

Київська область Києво-Святошинський район,  село Гатне
Показати на карті
55'000 USD
1718 за м2
Код: 922775727
Поверх: 2 із 9
Площа: 32 м2
Кухня: 7 м2
оновлено: 13 травня
Продам квартиру 1-но кімнатну ЖК Озерний Гай Гатне; Продам квартиру 1-но кімнатну ЖК Озерний Гай Гатне. Зручне планування(окремо кожне приміщення), будинок заселений, 2-й поверх. Є ще кладовка, неподалік від квартири(за окрему плату), в цьому ж підʼїзді. Я Власник