продам квартира

Київська область ,  місто Васильків
Показати на карті
48'200 USD
1120 за м2
Код: 920487050
Поверх: 7 із 9
Площа: 43 м2
Кухня: 17 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 11 травня
1 к квартира від власника ЖК Столичний; Яскрава та простора квартира з красивим виглядом з вікна в сучасному житловому комплексі. Переваги: Якісний ремонт Тепла підлога Натяжні стелі Панорамні вікна Енергозбереження Зручне місце розташування (зупинка, лікарня, дві школи, дитячий садочок, супермаркет, до центру міста 5 хв, до Києва 15 хв, паркова зона, дитячий майданчик, спортивний зал, кафе та ресторани все в пішій доступності) Зручне планування Паркінг