продам квартира

Івано-Франківська область ,  місто Івано-Франківськ
Показати на карті
49'600 USD
1033 за м2
Код: 922734989
Поверх: 3 із 7
Площа: 48 м2
Кухня: 25 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 14 травня
Продам 1 кім квартиру. Власник! Переуступка; Терміново /торг ! Продам 1 кім. 48 кв.м Власник ! Переуступка за покупцем Квартира знаходиться на ідеальному поверсі 3 поверх/7 Будинок зданий . Розташування центр. по вул Вовчинецька 55 жека Привокзальний ( біля квіткового ринку ) В квартирі окремо спальня , кухня , санвузол . Панорамні вікна ! Балкон відкритий . Ідеальне транспортне сполучення з іншими мікрорайонами Район зручний вся необхідна інфраструктура біля будинку магазини, ринок , аптеки і тд. Далі по вулиці ТРЦ Велес ,Метро Поруч 5хв школа / садок