продам квартира

місто Київ
58'000 USD
1705 за м2
Код: 913182754
Поверх: 24 із 25
Площа: 34 м2
Кухня: 8 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 13 травня
Подільський; Продаж квартири Оболонь у ЖК Навігатор Балтійській пров. 3а; Від власника. Готовий розглянути сертифікат. Затишна квартира з ремонтом та меблями у сучасному ЖК. Будинок має генератор та власну котельню – комфорт у будь-яку пору року. Район із чудовою інфраструктурою: ТРЦ, магазини, дитячі садки, школи, медичні та культурні заклади. У самому комплексі – все необхідне для життя: аптеки, магазини, паркінги, зони відпочинку.